Dažniausiai užduodami klausimai

Ar pasirašote sutartis ir išrašote sąskaitas?

Taip, sutartis pasirašome ir išrašome sąskaitas. Sutartyse būna nurodyti darbų atlikimo terminai, kaina, jeigu reikalinga – papildomos sąlygos.

Kodėl man reikalingi techniniai brėžiniai?

Techniniai brėžiniai reikalingi, kai Jūs įrenginėjate savo būstą ar komercines patalpas patys ar samdydami meistrus. Turėdami techninius brėžinius, Jūs ar Jūsų darbų vadovas gali planuoti darbus. Taip Jūs galite išvengti įrengimo klaidų, kurių taisymas vėliau brangiai kainuoja. Mūsų dizaineriai su Jumis suderins ir suskirstys patalpas į ergonomiškas zonas, apskaičiuos apšvietimo stiprumus ir tipus, paruoš elektros taškų ir instaliacijos planus. Techninis brėžinys – vienas svarbiausių dokumentų buto/namo/patalpų įrengimo procese.

Meistrui kilo klausimų skaitant brėžinį?

Brėžinius pateikiame kartu su juos ruošusio dizainerio kontaktiniu telefono numeriu. Jeigu meistrui kyla klausimas skaitant brėžinį, jis gali tuojau pat skambinti dizaineriui, kuris pakonsultuos. Įrenginėjant būstą, ypač perdarant seną, gali pasitaikyti situacijų, kurių neįmanoma numatyti projektavimo fazėje, todėl geras galutinis rezultatas priklauso ir nuo geros dizainerio, kliento ir meistro komunikacijos.

Ar galite paaiškinti, kaip vyksta užsakymo ir darbo procesas?

Pirmiausia dizaineris išsiaiškina Jūsų poreikius, patalpų charakteristikas bei viziją. Tada dizaineris Jums pateikia savo komentarus ir pasiūlymą. Jeigu pasiūlymas ir terminai tinka, atsiunčiama sutartis, kurią pasirašius pradedami darbai. Atlikus pradinius darbus yra atsiunčiami pirmieji brėžiniai peržiūrėjimui ir pataisymams. Jeigu yra užsakomos vizualizacijos, tai klientui nusiunčiami pradiniai variantai patvirtinimui. Galutinis darbų variantas yra atsiunčiamas PDF formatu arba , klientui pageidaujant, A3 formatu atspausdinti ant popieriaus, kad būtų galima iš karto atiduoti darbų vadovui.

Kokios yra dažniausios interjero dizaino klaidos?

Dažniausios klaidos įsirenginėjant patiems yra “apie tai nepagalvojau” tipo klaidos.  Pavyzdžiui, įsirengiant “salą” virtuvėje nepagalvojama apie rozetes joje ir neatvedama elektra, projektuojant skalbyklę ar spinteles neapsižiūrima, kad pilnai neatsidaro durelės, suprojektuojamos lentynos, kurios tiesiog nepasiekiamos, ant praėjimų paliekami statūs baldų kampai, paliekami visokie nepanaudojami užkaboriai ir tarpeliai. Taip pat yra ir dizaino klaidos tokios kaip spalvų, medžiagų nesuderinimas, proporcijų iškraipymas ar bendro stilistinio vientisumo nebuvimas. Daugumą šių problemų dizaineris išsprendžia dirbdamas su CAD projektavimo programomis ir paruošdamas techninius brėžinius.

Ar darote interjero vizualizacijas?

Taip, darome kokybiškas realistiškas interjero vizualizacijas. Dažniausiai pateikiame 3D vizualizaciją keliais kampais, kad užsakovas galėtų geriau susidaryti įspūdį apie būsimą interjerą. Interjero vizualizacijos kaina yra 100 Eur. 

Kas yra interjero išklotinė?

Interjero išklotinė tai Jūsų patalpoms pritaikytas baldų, šviestuvų, kilimų, plytelių, rekomenduojamų spalvų sąrašas. Tai tarsi interjero dizainerio konsultacija rašytinėje formoje. Interjero išklotinę geriausia užsisakyti su funkciniu baldų išdėstymo planu.

Ar atvykstate į vietą ir kiek tai kainuoja?

Jeigu neturite tikslių patalpų brėžinių, tada jas reikia permatuoti vietoje. Tokiu atveju atvykstame į  vietą ir padarome patalpų matavimus. Mūsų dizaineriai Vilniuje, Kaune ar kituose vidurio Lietuvos miestuose ir gyvenvietėse matavimus vietoje atliks už 60 Eurų įkainį. Kitais atvejais kaina gali būti šiek tiek didesnė, bet tiksliau galėtume nurodyti individualiai.

Kaip skaičiuojamos nuolaidos?

Užsakant du ar daugiau brėžinių kiekvienam papildomam brėžiniui yra suteikiama papildoma 10% nuolaida ir nuolaidos sumuojamos (tik mūsų puslpayje esančios). Reiškia, kad užsakius 6 brėžinius, šešto brėžinio kaina bus 50% mažesnė. Brėžiniams taikoma suminė nuolaida rikiuojant nuo brangiausio. Lengviausia pasiskaičiuoti nuolaidą pasinaudojant mūsų nuolaidų skaičiuokle.

Ką reiškia partnerio nuolaida ir kaip ją gauti?

Mes bendradarbiaujame su pasirinktinais interjero prekių pardavėjais. Įsigydami prekių mūsų partnerių parduotuvėse ir nurodydami mūsų nuolaidos kodą, gausite specialią nuolaidą (konkreti nuolaida priklauso nuo konkretaus partnerio, bet dažniausiai yra -10%).